7 medali dla Gimnazjum nr 1 w Elblągu w Halowej Lekkiej Atletyce

W Sportowej Szkole Podstawowej nr 3 w Elblągu 28 lutego odbyły się zawody w Halowej Lekkiej Atletyce w ramach XX Gimnazjady Miejskiej. Bardzo dobrze spisali się uczniowie naszego Gimnazjum, w sumie zdobyliśmy 7 medali w różnych konkurencjach. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas trzecich, w klasyfikacji ogólnej wśród dziewcząt i chłopców uplasowaliśmy się na pierwszych miejscach. Prezentujemy naszą reprezentacje i ich zdobycze medalowe

1. Kinga Korzeb – klasa III A – srebrny medal w biegu 2 X 30 m. i złoty medal w skoku w dal
2. Nikola Owczarek – klasa III A – złoty medal w biegu 2 X 30 m.
3. Dominika Gorlik – klasa III A – brązowy medal w skoku wzwyż
4. Filip Stawicki – klasa III B – srebrny medal w biegu 2 X 30 m. i brązowy medal w skoku wzwyż
5. Kamil Stasiak – klasa III A – złoty medal w pchnięciu kulą

W zawodach uczestniczyli też uczniowie klasy III A: Zuzanna Haracz, Nikola Dziadowiec, Maciej Łaba, Kacper Skrok, Mikołaj Sowiński i Radosław Tatar. Bez ich pomocy trudno były by uplasować się na czołowych pozycjach w ogólnej klasyfikacji.