„Mikołajki” w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Elblągu

5 grudnia uczniowie klasy IV B Naszej Szkoły, pod opieką wychowawcy pana Zygmunta Narbuntowicza, udali się do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Elblągu, oczywiście z prezentami z okazji „Mikołajek”. Przynieśliśmy dla biednych zwierzaków karmę dla psów i kotów oraz inne akcesoria. Ta wizyta to znakomity przykład na to, że już od najmłodszych lat warto uczyć miłości i szacunku do innych. Nie tylko dla ludzi, ale i zwierząt – by zaszczepić w uczniach jak najwięcej pozytywnych wartości, uwrażliwić na nieszczęścia i wpoić chęć niesienia pomocy potrzebującym; by uczyć przyjaznego stosunku do wszystkich zwierząt: tych, które są w naszych domach i tych, dla których domem jest niestety schronisko.
Pragniemy dodać, że wdzięczność w oczach samotnych psiaków była bezcenna :) :) :)

s1

s2

s3

s4

s5

s6

s7

s8

s9

s10

s11

s16

s15

s14

s13

s12

Szlachetna Paczka 2019

„Szlachetna Paczka” jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych projektów społecznych w Polsce. „Szlachetna Paczka” to nie zestaw nic nieznaczących kilku upominków, ale prawdziwe prezenty. Żeby skompletować pomoc dla Rodziny trzeba podjąć spory wysiłek. W tym roku w tym społecznym projekcie brali również udział uczniowie klasy IV b Naszej Szkoły, przy silnym wsparciu rodziców. Szczególnie zaangażowana była mama Konrada i Kryspina Iwańczuk. Pani Kasi bardzo dziękujemy! Słowa wdzięczności należą się również dla Pani Moniki Targońskiej za ogromną pomoc w przygotowaniu „Szlachetnej Paczki”.
Dziękujemy uczniom klasy IV B i ich wspaniałym rodzicom!!! Brawo 👏👏👏

Rozstrzygnięcie konkursu

Dnia 11 grudnia w naszej świetlicy odbyło się rozstrzygnięcie rodzinnego konkursu plastyczno – technicznego pt. „Najpiękniejszy anioł bożonarodzeniowy”. Na konkurs wpłynęło 13 pięknych aniołów, dlatego komisja konkursowa (p. Anna Barna – Kuczawska, p. Monika Szpinek – Klajn, p. Justyna Wasiak) postanowiła przyznać wszystkim uczestnikom konkursu pierwsze miejsce. GRATULUJEMY! :) :)

a1

a2

a3

a4

a6

a5

a7

a8

a9

a12

a10

a11

a13

Zagrajmy z WOŚP !!

28. Finał WOŚP, który odbędzie się 12 stycznia 2020 roku, będzie przebiegał pod hasłem zbiórki na zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Nasza szkoła również dołącza do tego przedsięwzięcia. :) :)

Bardzo prosimy o gadżety na licytację (rękodzieła, kalendarze, gadżety sportowe, karnety na usługi), a także fanty na loterię fantową (zabawki, przybory szkolne, książki). Wszystkie gadżety przynosimy do gabinetu 206B.
Razem zagrajmy z WOŚP !!!

01_28final_temat_1200x900

Kolejne sukcesy naszych judoków !!

7 grudnia odbył się coroczny turniej Tomita Cup. Wystartowało 320 zawodników z 17 klubów Polski i Rosji. Nasi zawodnicy i zawodniczki w sile 24 zdobyło 19 medali, wsród nich byli oczywiście uczniowie naszej szkoły: Szymon Jurguć – złoto; Szymon Cygański, Szymon Samulewski, Natalia Myszk, Krystian Kasprowicz, Emila Barć- brąz.
W turnieju świetnie walczyli ale nie punktowali: Wiktor Stepaniuk, Kacper Lech i Maciej Barchanowicz.
Ponadto UKS Kosai Judo zdobywając 32 punkty uplasował się na trzecim miejscu drużynowo.
Gratulujemy zawodnikom i trenerowi Michałowi Dąbrowskiemu :)

Dzieci z przedszkola w naszej świetlicy

Naszą świetlicę odwiedziły dzieci z Przedszkola Nr 29.
Przedszkolaki wykonały piękne prace plastyczne pt. „Świąteczna choinka”.
Były wspólne zabawy, słuchanie kolęd oraz słodkie upominki
(opiekunowie: p. Monika Szpinek – Klajn, p. Justyna Wasiak) :)

Zwycięstwo w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej

Kolejny sukces 🏆
Bartosz Roszkowski uczeń klasy 3b zdobył I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej ⚽
Gratulujemy 👏

Sukcesy naszych młodych judoków :)

Świetnie zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły trenujący w Uczniowskim Klubie Sportowym Kosai Judo zdobywając w trzech turniejach aż 7 medali. 16 listopada podczas turnieju judo w Biskupcu Emilia Barć zdobyła srebro, Maciej Barchanowicz brąz oraz Kacper Lech uzyskał bardzo dobre czwarte miejsce. Podczas międzynarodowego turnieju judo dla dzieci i młodzieży w Szczecinie Emilia Barć zdobyła srebrny medal. Podczas międzynarodowego turnieju „To My Gdańskie Lwy” – Hubert Sokołowski z klasy 3c zajął II miejsce, Wiktor Stepaniuk z klasy 2b III miejsce, Szymon Samulewski z klasy 2 a – II miejsce i Krystian Kasprowicz z klasy 4b – III miejsce. Startowali jeszcze i pomimo dzielnej postawy nie przebrnęli eliminacji: Kacper Lech, Maciej Barchanowicz, Szymon Cygański i Emilia Barć. Naszych uczniów do zawodów przygotował trener Michał Dąbrowski. Gratulujemy!!! :) :) :) Naszych uczniów można będzie zobaczyć również podczas zawodów w Elblągu, które odbędą się w najbliższą

Czytaj więcej ...

Tytuł Honorowy Przyjaciela PCK

Pani Dyrektor Agnieszka Śliwińska otrzymała dzisiaj Tytuł Honorowy Przyjaciela Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Elblągu. Gratulujemy :)

Dziś Mikołajki !!!

Redakcja info.elblag.pl współpracuje z naszą szkołą. Dziś (6 grudnia) Mikołajki. Co uczniowie klasy IV a sądzą o tym dniu? Które Mikołajki były dla nich niezapomniane? O tym w poniższej sondzie.

Dziś Mikołajki

Matematyka

Znak_UE

Film promocyjny

Najlepsi w 9

Gazetka

Kalendarz


« Listopad 2019 »
Pon Wt Śr Czw Pt Sob Ndz
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Statystyki

Odwiedziny

Wejścia|Strony |Odwiedziny

  • Dzień: 0
  • Tydzień: 1
  • Miesiąc: 1
  • Aktualnie online: 0