A.S.

„Złoty Certyfikat Szkolnego Ogrodu Dydaktycznego”

Mamy „Złoty Certyfikat Szkolnego Ogrodu Dydaktycznego”

W piątek 30 listopada 2018 r. w Obserwatorium Astronomicznym w Olsztynie odbyło się podsumowanie trzeciej edycji konkursu: Certyfikat Szkolnego Ogrodu Dydaktycznego „100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości w szkolnym ogrodzie dydaktycznym”.  Organizatorem konkursu był Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie, a dofinansowany został ze środków WFOŚiGW w Olsztynie.

Finałowym zadaniem konkursu było przesłanie organizatorom przewodnika dokumentującego przebieg prac i wykonanych działań spełniających wysoko postawione kryteria.

Jury konkursu postanowiło wręczyć 49 certyfikatów w trzech kategoriach: przedszkola, szkoły podstawowe i ponadpodstawowe, w tym w każdej kategorii: złoty, srebrny i brązowy.

Wśród ponad 20-stu biorących udział szkół podstawowych zostaliśmy docenieni zaszczytnym złotym certyfikatem.

DSC09028

Jesteśmy szczęśliwi, że nasz trud, wkład pracy i zaangażowanie wielu osób w tworzenie ogrodu dydaktycznego zostały zauważone i nagrodzone tak wysoko. Szczególnie, że jesteśmy szkołą im. Józefa Piłsudskiego, trudno sobie wyobrazić piękniejsze uczczenia 100.rocznicy odzyskania

Czytaj więcej ...

Bal Andrzejkowy

ZAPRASZAMY!

Bal Andrzejkowy dla klas 0-III

30 listopada – aula szkoły

9.30 – 11.30

0001

 

To będzie czas wspaniałej zabawy dla wszystkich dzieci. Podczas naszej wspólnej zabawy przepełnionej tańcem, zabawami i animacjami nie zabraknie uśmiechu i radości.
Zachęcamy do przebrania się kostiumy lub stroje związane tematycznie z balem.
Życzymy udanej zabawy.

Konsultacje i zebrania z rodzicami

konsultacje

Terminy planowanych konsultacji nauczycieli z rodzicami do końca roku szkolnego 2018/2019:

4.12.2018 (wtorek) – 16.00 – 17.00
5.02.2019 (wtorek) – 17.30 – 18.30
30.04.2019 (wtorek) – 16.00 – 17.00

 

Zebrania z rodzicami
rok szkolny 2018/2019
20 XI , 15 I,
19 III , 14 V.

 

Zwycięstwa!

Na przełomie października i listopada rozegrano zawody w mini piłce ręcznej dziewcząt i chłopców. 

            Uczennice i uczniowie rocznika 2006 i młodsi mieli okazję rywalizować z rówieśnikami z  elbląskich szkół .

            Dziewczęta okazały się najlepsze, choć nie było to łatwe, złote medale wywalczyły dopiero po rzutach karnych.

            Chłopcy zajęli II miejsce, zdobywając srebrne medale. Po zaciętym pojedynku musieli uznać wyższość chłopców ze szkoły sportowej.

Gratulacje dla wszystkich !!!

reczna dz VI 2 preczna VI reczna dz VI 3 preczna VI 3 preczna VI 4 preczna VI 2

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy

Nasi uczniowie uczestniczą  w wszystkich dyscyplinach rozgrywanych w ramach  Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej organizowanych przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy.

Startują w nich ze zmiennym szczęściem ale potrafią  sprawić też niespodziankę. Jedna z nich jest brązowy medal dziewcząt klas VIII i VII w siatkówkę, przegrywając jedynie mecze ze szkołami, które specjalizują się w tej dyscyplinie.

Brawo !!!

Chłopcy awansowali do półfinału, jednak przegrali swój mecz i ostatecznie zajęli VI miejsce.

 

siatka ch VIII siatka ch VIII2 siatkowka dz siatkowka dz3 siatkowka dz4 siatkowka dz5 siatkówka dz2

MIMS

W ramach MIMS rozegrano zawody piłki ręcznej w kategorii dziewcząt klas VIII i młodszych

Nasze dziewczęta okazały się bezkonkurencyjne, wygrywając wszystkie mecze, zajęły zdecydowanie  I miejsce i zdobyły dla naszej Szkoły złote medale.

Gratulacje dla Martyny, Zosi, Klaudii, Mai, Karoliny,  Ali, Roksany, Oli, Kornelii, Ani, Zuzi, Natalii i oczywiście pań trenerek.

reczna dz VIII3 reczna dz VIII2 reczna dz VIII

Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Reprezentujący Szkołę chłopcy klas VIII b i VII b  w ramach Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej zajęli III miejsce i zdobyli brązowe medale w rozgrywkach piłki ręcznej.

pr ch VIII 2 pr ch VIII 3 pr ch VIII

 

Sztafety !

Na rozpoczęcie sportowego roku szkolnego 2018/2019 uczniowie naszej szkoły uczestniczyli  w Sztafetowych Biegach Przełajowych na dystansie 10 x 800 m

Zawody odbywały się w  2 kategoriach wiekowych: Szkoły Podstawowe dziewczęta  i chłopcy z rocznika 2004 i młodsi  oraz III klasy Gimnazjum  również w kategorii dziewcząt i chłopców

Dzięki świetnemu przygotowaniu motorycznemu zdobyliśmy 3 medale:

Dziewczęta kl. VIII i VII         – III miejsce

Dziewczęta III kl. GIM             – I miejsce

Chłopcy  III kl. GIM                  – III miejsce

sztafety

Gratulacje KORNELIA!

Podczas gdy jedni odpoczywają, drudzy ciężko pracują. 💃💃💃
18 listopada 2018r. W Olsztynie odbył się

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Roztańczona Warmia i Mazury,

podczas którego uczennica naszej szkoły Kornelia Wasiłyszyn z kl. Va zdobyła złoty medal🏅

w kategorii 10-11F.
Serdeczne gratulacje Kornelko!!! 👏👏👏

sssssssssssssssssssssss

Brawo Bartek!

…ale mamy zdolne dzieciaki.💃💃💃
Kolejne wspaniałe wiadomości!
17 listopada w Kolbudach obył się turniej tańca towarzyskiego

GRAND PRIX POLSKI EKSTRAKLASA FTS XII OTTS LATINO CAFE CUP -Kolbudy 2018r.,

w którym uczeń naszej szkoły Bartek Woliński z kl.Va zdobył srebrny medal 🏅
Brawo Bartku! 👏👏👏

aaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Film promocyjny

Najlepsi w 9

Gazetka

Kalendarz


« Grudzień 2018 »
Pon Wt Śr Czw Pt Sob Ndz
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22* PIERWSZY DZIEŃ ZIMY o 8:00 am
23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Statystyki

Odwiedziny

Wejścia|Strony |Odwiedziny

  • Dzień: 0
  • Tydzień: 0
  • Miesiąc: 0
  • Aktualnie online: 0