Dla Rodziców

Hej,kolęda!

18 grudnia dzieci z naszej świetlicy wzięły udział w międzyświetlicowym konkursie „Wspólnie śpiewamy kolędy” organizowanym przez świetlicę przy SP nr 12. Naszą świetlicę reprezentowały uczennice: Julia Górna z kl. 1a, Maja Pudlik z kl. 1a, Oliwia Stusińska z kl. 2b. Dzieci zaśpiewały kolędę pt. „Przybieżeli do Betlejem”. Do konkursu przygotowała uczennice p. Justyna Wasiak. Dziewczynki otrzymały nagrodę za najpiękniejsze wykonanie kolędy.

48372468_1066814893480604_8718778517048786944_n 48372905_1066814803480613_7316350379258544128_n 48374601_1066814773480616_4088550691012870144_n 48404053_1066814743480619_8160234843590885376_n

Brawo dzieci ze świetlicy!

Brawo dzieci ze świetlicy! Uczennice z naszej świetlicy otrzymały nagrody w III Międzyszkolnym Konkursie Plastyczno – Technicznym „Ozdoba świąteczna” organizowanym przez SP nr 18. 1 miejsce – Julia Górna z kl. 1a (praca wykonana pod kierunkiem p. Justyny Wasiak) 1 miejsce – Alicja Skudynowska z kl. 2c, 2 miejsce – Hanna Szilling z kl. 1b (prace wykonane pod kierunkiem p. Moniki Szpinek – Klajn) GRATULACJE!

 

48382231_1068584619970298_6256369656244731904_n 48426171_1068584596636967_3612029614324449280_n 48426842_1068584636636963_3928155742934138880_n

 

 

Jasełka 2018

W piątek 21 grudnia klasa IIIa wraz z wychowawczynią p. Tatiana Rogalska, p. katechetka Danuta Frydrychowicz i towarzyszącym chórem pod opieką p. Marty Ligockiej, przedstawiła jasełka autorstwa Teresy Masłowskiej pt”Niesforna klasa’.

To opowieść o tym, w jaki sposób niesforne, niegrzeczne dzieci, które prawie dały namówić się diabłu, aby je kupił, zmieniają swoje serca przy pomocy Anioła, który pokazuje im to co jest najważniejsze – narodziny Syna Bożego Dzieci idąc ta droga oddają Jezusowi to co mają najcenniejszego: latarka od Bartka, od Ali cukierki, od Mateusza lizak i resorak, od Klaudii dobre zachowanie.

Za oprawę plastyczna odpowiadała p. Sylwia Grzona

48391205_1068825369946223_1469334244974133248_n 48403665_1068825556612871_5492256577278705664_n 48404535_1068825703279523_1932282335948963840_n 48407222_1068825456612881_1851919718269583360_n 48417055_1068825786612848_1220287903435849728_n 48426713_1068825409946219_1937714477440958464_n 48428122_1068825659946194_7969852081664163840_n

XVII Szkolny Konkurs Poezji Patriotycznej „100 LAT NIEPODLEGŁA”

XVII Szkolny Konkurs Poezji Patriotycznej

„100 LAT NIEPODLEGŁA”

 

LAUREACI

 

I MIEJSCE

Michalina Rydelek „ROKSI” SP9 Kl.5b

„Kiedy dziecko cię zapyta…”

 

II MIEJSCE

Maciej Arent „RENT” SP23 Kl.5

„Od Niepodległości do Wolności”

 

III MIEJSCE

Maksymilian Lusiński „MALU” SP21 Kl.6d

„Ona – Niepodległa”

 

WYRÓŻNIENIA

Natalia Stanek „NASTA” SP14 Kl.5a

„Spacer po Polsce”

Wiktoria Romanik „TORI” SP4 Kl.8b

„Nazwy kwiatów”

Amelia Lisowska „SKARBULKA” SP9 Kl.5c

„Polska Niepodległa”

699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 722 727

 

Sukces dzieci z naszej świetlicy

Sukces dzieci ze świetlicy w międzyświetlicowym konkursie plastycznym pt. „Pluszowy miś zwiedza kosmos” organizowanym przez świetlicę przy SP nr 23.

1 miejsce – Maja Pudlik z kl. 1a i Wiktoria Sadowska z kl. 1a (prace wykonane w świetlicy pod kierunkiem p. Justyny Wasiak)

2 miejsce – Lena Małaszewska z kl. 1b i Oliwia Gołąb z kl. 2c (prace wykonane w świetlicy pod kierunkiem p. Anny Nowackiej)

Praca Mai Pudlik

Praca Mai Pudlik

Praca Wiktorii Sadowskiej

Praca Wiktorii Sadowskiej

Praca Leny Małaszewskiej

Praca Leny Małaszewskiej

Praca Oliwii Gołąb

Praca Oliwii Gołąb

Rozstrzygnięcie świetlicowego konkursu plastyczno-technicznego pt. „Najpiękniejsza choinka bożonarodzeniowa”

Dnia 10 grudnia w naszej świetlicy odbyło się rozstrzygnięcie rodzinnego konkursu plastyczno-technicznego
pt. „Najpiękniejsza choinka bożonarodzeniowa”. Na konkurs wpłynęło 17 pięknych prac, dlatego komisja konkursowa (p. Anna Barna-Kuczawska, p. Justyna Wasiak, p. Monika Szpinek-Klajn, p. Anna Nowacka) postanowiła wynagrodzić wszystkich uczestników konkursu.
Nagrody otrzymali:
1. Karolina Sztandera kl. 0
2. Adrianna Rokita kl. 0, Weronika Rokita kl. I a
3. Hanna Szilling kl. I b
4. Mikołaj Sądej kl. I b
5. Mateusz Miros kl. I b
6. Oskar Duda kl. II a
7. Kinga Wojewódzka kl. II b
8. Filip Gągoł kl. II b
9. Bartosz Raczyński kl. II b
10. Zofia Kowalska kl. II c
11. Stanisław Kozłowski kl. II c
12. Alicja Skudynowska kl. II c
13. Oskar Skrok kl. II c
14. Filip Danilewicz kl. II c
15. Szymon Targoński kl. III a
16. Julia Grzybowska

Czytaj więcej ...

„Złoty Certyfikat Szkolnego Ogrodu Dydaktycznego”

Mamy „Złoty Certyfikat Szkolnego Ogrodu Dydaktycznego”

W piątek 30 listopada 2018 r. w Obserwatorium Astronomicznym w Olsztynie odbyło się podsumowanie trzeciej edycji konkursu: Certyfikat Szkolnego Ogrodu Dydaktycznego „100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości w szkolnym ogrodzie dydaktycznym”.  Organizatorem konkursu był Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie, a dofinansowany został ze środków WFOŚiGW w Olsztynie.

Finałowym zadaniem konkursu było przesłanie organizatorom przewodnika dokumentującego przebieg prac i wykonanych działań spełniających wysoko postawione kryteria.

Jury konkursu postanowiło wręczyć 49 certyfikatów w trzech kategoriach: przedszkola, szkoły podstawowe i ponadpodstawowe, w tym w każdej kategorii: złoty, srebrny i brązowy.

Wśród ponad 20-stu biorących udział szkół podstawowych zostaliśmy docenieni zaszczytnym złotym certyfikatem.

DSC09028

Jesteśmy szczęśliwi, że nasz trud, wkład pracy i zaangażowanie wielu osób w tworzenie ogrodu dydaktycznego zostały zauważone i nagrodzone tak wysoko. Szczególnie, że jesteśmy szkołą im. Józefa Piłsudskiego, trudno sobie wyobrazić piękniejsze uczczenia 100.rocznicy odzyskania

Czytaj więcej ...

Andrzejki w świetlicy

30 listopada w naszej świetlicy odbyła się zabawa andrzejkowa. Dzieci bawiły się przy nagraniach muzycznych i chętnie brały udział w różnych wróżbach np.”Buty za próg”, „Serce imion”, „Wróżba przyszłości – co mnie czeka?”, „Kim będę?”. Na wszystkie dzieci czekały słodkości.

Bal Andrzejkowy

ZAPRASZAMY!

Bal Andrzejkowy dla klas 0-III

30 listopada – aula szkoły

9.30 – 11.30

0001

 

To będzie czas wspaniałej zabawy dla wszystkich dzieci. Podczas naszej wspólnej zabawy przepełnionej tańcem, zabawami i animacjami nie zabraknie uśmiechu i radości.
Zachęcamy do przebrania się kostiumy lub stroje związane tematycznie z balem.
Życzymy udanej zabawy.

Konsultacje i zebrania z rodzicami

konsultacje

Terminy planowanych konsultacji nauczycieli z rodzicami do końca roku szkolnego 2018/2019:

4.12.2018 (wtorek) – 16.00 – 17.00
12.02.2019 (wtorek) – 17.30 – 18.30
30.04.2019 (wtorek) – 16.00 – 17.00

 

Zebrania z rodzicami
rok szkolny 2018/2019
20 XI , 15 I,
19 III , 14 V.

 

Film promocyjny

Najlepsi w 9

Gazetka

Kalendarz


« Luty 2019 »
Pon Wt Śr Czw Pt Sob Ndz
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Statystyki

Odwiedziny

Wejścia|Strony |Odwiedziny

  • Dzień: 0
  • Tydzień: 0
  • Miesiąc: 0
  • Aktualnie online: 0