Dla Ucznia

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny pt. „STROIKI BOŻONARODZENIOWE”

Dziewczynki z naszej świetlicy otrzymały nagrody
w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym pt. „STROIKI BOŻONARODZENIOWE”
organizowanym przez świetlicę przy SP nr 25.
 
2 miejsce zajęła Eliza Gross z kl. Ia oraz 2 miejsce zajęła Alicja Szczepańska z kl. Ib
(opiekun Monika Szpinek – Klajn).
 
3 miejsce zajęła Lena Paszkowska z kl. IIb
(opiekun Marta Ligocka).
 
3 miejsce zajęła Amelia Jeleniewicz z kl. IIb
(opiekun Justyna Wasiak).
WIELKIE GRATULACJE!
 263156582_1932234326938652_1589213297998222263_n 263344666_1932234183605333_8645932291663308602_n 263331475_1932234253605326_7808925511870734315_n
263169034_1932234373605314_8538724059061897889_n 263258054_1932234510271967_2115521049982451387_n 263259466_1932234480271970_9159891742854398443_n 263277435_1932234433605308_6939263525413427027_n
263303010_1932234643605287_8862336804691054036_n   263735347_1932234810271937_4448365521634613239_n 263773127_1932234586938626_7053674542531892538_n262867598_1932234706938614_468020595875653082_n

Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny pt. „Dzień Pluszowego Misia”

Rozstrzygnięto Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny pt. „Dzień Pluszowego Misia” organizowany przez świetlicę przy SP nr 6.
 
1 miejsce zajęła Laura Kurek z kl. IIIa,
wyróżnienie otrzymała Zuzanna Boenig z kl. IIb (prace wykonane w świetlicy pod kierunkiem wych. Moniki Szpinek – Klajn).
 
Wyróżnienie otrzymała Lilia Chwała z kl. IIb
(praca wykonana w świetlicy pod kierunkiem wych. Marty Ligockiej).
 
Wyróżnienia otrzymali: Błażej Piasta z kl. IIb i Zofia Rucińska z kl. IIIb
(prace wykonane w świetlicy pod kierunkiem wych. Justyny Wasiak).
 
Wszystkim nagrodzonym uczniom serdecznie gratulujemy!
 
263155713_1932374913591260_7023484332096503558_n 263291497_1932375040257914_805249281790871644_n 263300854_1932374860257932_8148529687944590951_n 263477118_1932374980257920_5509560515557339785_n
263192216_1932375096924575_446162715904829700_n 263283454_1932375246924560_8510334725208299563_n   263374336_1932375290257889_5193657452940091681_n  263556562_1932375196924565_5388929891323008628_n 263768209_1932375146924570_5949119469871675995_n

Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym pt. „Moja okolica”

Sukces naszych dzieci ze świetlicy w Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym
pt. „Moja okolica” organizowanym przez świetlicę przy SP nr 18.

1 miejsce zajęła Maja Prusak z kl. III a,

2 miejsce zajęła Agata Seroka z kl. II a,

3 miejsce zajęła Nadia Gąsiorowska z kl. III a (opiekun prac – Monika Szpinek – Klajn).

2 miejsce zajął Błażej Piasta z kl. II b,

wyróżnienie otrzymała Julia Rudzińska z kl. III b (opiekun prac – Marta Ligocka).

2 miejsce zajął Igor Paszkowski z kl. II b,

3 miejsce zajęła Lena Paszkowska z kl. II b,

wyróżnienie otrzymała Magdalena Grzemińska z kl. I a (opiekun prac – Justyna Wasiak).

WIELKIE GRATULACJE!!!

260351334_1926581617503923_2331886432927723062_n 260395426_1926581317503953_2911120922746881651_n 260458700_1926581530837265_5238285593918422400_n 260589306_1926581244170627_7540307625794005073_n
260591465_1926580950837323_8355627604044616391_n 260504300_1926581050837313_2160169933149115861_n 260628175_1926580874170664_6441825444077598986_n 260727634_1926581150837303_5863446563921255224_n
260680961_1926580410837377_775069514199642047_n 260473616_1926580314170720_2492095262695220692_n 260599027_1926580567504028_2458890080372757933_n 260822317_1926580500837368_4893224577527302852_n 260890195_1926580704170681_3208287874410982106_n 
260559513_1926581880837230_6008442804174596823_n    260611942_1926582200837198_6179427734597202773_n 260480481_1926582297503855_2562761095143117431_n 260617554_1926582020837216_1940913958262109564_n    260699630_1926581937503891_4649929207098591176_n  260732752_1926582097503875_8471910731275405268_n 260745509_1926581820837236_1171436403279280589_n   260894377_1926581770837241_2289624698552225778_n260619283_1926581674170584_2897128235697478963_n

Nagrody dla dzieci ze świetlicy

Nagrody dla dzieci ze świetlicy w międzyświetlicowym konkursie plastycznym pt. Mój pupil” organizowanym przez świetlicę przy SP nr 16.

1 miejsce zajęła Natalia Brykalska z kl. 1b,
wyróżnienia otrzymały uczennice :
Lena Jakubczak z kl. 1b i Nikola Piasta z kl. 1b (opiekun Monika Szpinek – Klajn).
Wyróżnienie otrzymała Julia Rudzińska z kl. 3b (opiekun Marta Ligocka).
Wyróżnienia otrzymały również dzieci:
Laura Chwała z kl. 1a,
Wiktoria Jóźwik – Grys z kl. 2a,
Antoni Łausz z kl. 2a,
Lilia Chwała z kl. 2b,
Amelia Jeleniewicz z kl. 2b,
Błażej Piasta z kl. 2b,
Antonina Wróblak z kl. 3a (opiekun prac Justyna Wasiak).

WIELKIE GRATULACJE !

258526082_1923005854528166_6973426784269063958_n  258742235_1923005904528161_8698175731077798035_n 258766742_1923005447861540_3183004560720207834_n  
258849527_1923005574528194_2596756776159968417_n 258863038_1923005801194838_891973196411010074_n   259056903_1923006054528146_6575103127098683847_n 259066620_1923005637861521_2655176490583995496_n 259299291_1923005724528179_3917835118591436619_n
259336865_1923005531194865_3934126327818486500_n 258876773_1923005977861487_4164563428114510736_n 258842748_1923006111194807_6653630329208021185_n
258777813_1923005044528247_1567192613984068390_n 258627162_1923005394528212_1862708052066530440_n 259027189_1923005217861563_1932411344575364408_n
259101307_1923005324528219_4187170737017065207_n 259252139_1923005287861556_4550812112362635994_n 259185093_1923005141194904_6250536528927699210_n
259081470_1923004957861589_26302741129531662_n  259127216_1923004904528261_6227974216234575040_n

Owoce

 
Ćwiczymy paluszki, by lepiej i sprawnie pisać poznane litery. Dzisiaj Ó, ó.
🍇🍌🍐🍇🍌🍐
Praca plastyczna „Owoce”
Klasa 1A
Wych. Anna Snopek
247885419_1903919433103475_7684907262084757368_n 248022880_1903919296436822_7258435344365159664_n 248475593_1903919363103482_5080299915106213643_n

Litery z natury

   
Wykonaliśmy dzisiaj kolejne z dziesięciu zadań w ramach
Ogólnopolskiego projektu edukacyjnego „Z darami natury świat nie jest ponury”
„Litery z natury”
🌰🥜🌰🥜🌰🥜🌰🥜
Klasa 1A
Wych. Anna Snopek
248197802_1901752446653507_1494487444746944082_n 248192031_1901752819986803_4765245911139655099_n 247544949_1901752689986816_2223216190094155463_n 247131218_1901752276653524_8289891142428488227_n 247091375_1901752356653516_6992100386265803319_n 247086599_1901752193320199_938032611760376040_n

Rozstrzygnięcie Konkursu „Chrońmy środowisko Naturalne”

 
Konkursu ekologiczno- plastycznego „Chrońmy środowisko naturalne” – dla klas 0-III SP
Lista nagrodzonych uczniów:
Robert Bobic zeróweczka
Kajetan Łausz zeróweczka
Weronika Krawczyk 1a
Zuzanna Łupina 1a
Eliza Gross 1a
Gabriela Sójka 1a
Laura Chwała 1a
Wojciech Jakubiec 1b
Antoni Łausz 2a
Antonina Kobiałko 2a
Zuzanna Boeing 2b
Lilia Chwała 2b
Borys Hajdukonis 2b
Lena Adamik 2b
Victoria Woronin 2b
 
Dziękuję za ogromne zaangażowanie i ciekawe pomysły.
Jesteście niesamowici 💙💚
Gratulujemy 🍀
 
Anna Snopek
Kamila Maliszewska
 249217285_1907167906111961_6216362928821544408_n 249228929_1907167512778667_7012886166660325066_n 249235212_1907167772778641_3386972241410554202_n249263833_1907167386112013_8932220112787134241_n 249296480_1907167726111979_6316369690776700148_n  249931176_1907167329445352_4136818750885575863_n 249937027_1907168069445278_8520735478193356612_n 250047836_1907167159445369_3258858613279684977_n 250096390_1907167589445326_5320187035438173697_n 250153024_1907168112778607_374592918822836230_n 250257321_1907167439445341_3537741319299717413_n 250291200_1907167252778693_7367748531917198141_n 250701750_1907167662778652_981552068944373345_n 250880724_1907167969445288_5055377600904441914_n 250930970_1907167852778633_2605645558038023381_n249713604_1907167096112042_2632702004273211172_n

 

Wyniki konkursu „Najpiękniejsze serce”

Z przyjemnością informujemy, że rodzinny konkurs plastyczny pt. „Najpiękniejsze serce” organizowanym przez naszą świetlicę szkolną został rozstrzygnięty.

Uczestnicy konkursu wykazali się dużą kreatywnością. Wykonali serca za pomocą różnych technik. Wszyscy autorzy prac otrzymali 1 miejsce: Zuzanna Singer z kl. 0 Kajetan Łausz z kl. 0 Kacper Sałek z kl. Ia Eliza Gross z kl. Ia Laura Chwała z kl. Ia Jakub Turosz z kl. Ib Martyna Skonieczna z kl. Ib Alicja Szczepańska z kl. Ib Mia Szpunar z kl. Ib Lena Jakubczak z kl. Ib Antoni Łausz z kl. IIa Gabriela Dudek z kl. IIa Antonina Kobiałko z kl. IIa Borys Hajdukonis z kl. IIb Lilia Chwała z kl. IIb Amelia Jeleniewicz z kl. IIb Antoni Kisiel z kl. IIIa Oskar Dziąbkowski z kl. Va Zwycięzcy konkursu otrzymali nagrody i dyplomy.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy pomysłowości i talentu plastycznego.

Organizatorzy konkursu:

Czytaj więcej ...

Dzień Sportu

jpg plakat Orlik

cb758b2b-0b67-4332-b243-666552355613

Matematyka

Znak_UE

Film promocyjny

Najlepsi w 9

Gazetka

Kalendarz


« maj 2022 »
Pon Wt Śr Czw Pt Sob Ndz
            1
2 3* ŚWIĘTO KONSTYTUCJI 3 MAJA o 20:44
4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15* DZIEŃ NIEZAPOMINAJKI o 08:00
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26* DZIEŃ MATKI o 08:00
27 28 29
30 31* DZIEŃ BEZ PAPIEROSA o 20:54
         

Statystyki

Odwiedziny

Wejścia|Strony |Odwiedziny

  • Dzień: 0
  • Tydzień: 0
  • Miesiąc: 0
  • Aktualnie online: 0