Galeria prac uczniów

Nagrody w konkursie „Uśmiech jesieni”

Nagrody dla dzieci ze świetlicy za udział w międzyświetlicowym konkursie plastycznym pt. „Uśmiech jesieni” organizowanym przez świetlicę przy SP nr 23 : I miejsce – Hanna Szilling z kl. II b (opiekun: Monika Szpinek – Klajn) oraz I miejsce: Wiktoria Olszak z kl. III c, III miejsce: Julia Górna z kl. II a, wyróżnienie: Agata Gastoł z kl. II a
(prace wykonane pod kierunkiem p. Justyny Wasiak). Gratulujemy !!!

022

020

021

023

028

030

031

029

Ratusz Staromiejski

„Patriotyzm, wychowanie w duchu narodowym to są kierunki, które nam przyświecają. Naszym obowiązkiem jest nauczanie najmłodszych historii, aby nie poszła ona w niepamięć. Cieszę się, że właśnie w przededniu 11 listopada, Narodowego Święta Niepodległości, podejmujemy taką inicjatywę – mówił prezydent Witold Wróblewski, podczas uroczystości podpisania porozumienia Elbląga ze Związkiem Piłsudczyków RP.”

Czytaj więcej na https://info.elblag.pl/37,59867,Elblag-porozumial-sie-pilsu…

317783d 317787d 317802d 317805d 317806d 317807d

 

Kotyliony na Święto Niepodległości

Zgodnie z tradycją Święta Niepodległości dzieci na świetlicy wykonały piękne kotyliony
(opiekunowie: p. Bożena Wasilewska-Szostek, Monika Szpinek-Klajn)

k1

k2

k4

k5

Rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszą dynię

W dniu dzisiejszym został rozstrzygnięty konkurs na „Najpiękniejszą dynię”. 🎃🎃🎃
Oj, mieliśmy ogromny problem, bo wszystkie dynie były prześliczne i bardzo oryginalne.
Ostatecznie jury podjęło decyzję i…

🎃 1 miejsce – Igor i Michalina Rydelek- kl. 6b
🎃 2 miejsce – Ksawery Zambrzuski- kl. 4a
🎃 3 miejsce – Honorata Pilipczuk- kl. 3c
Wyróżnienie:
🎃 Miłosz Szybilski – kl. 3c
🎃 Wojciech Kirchhof – kl. 3c
🎃 Filip Danilewicz – kl.3c
🎃 Szymon Targoński – kl. 4b
🎃 Stanisław Filipowicz – kl. 3c.
Serdeczne gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnym szkolnym konkursie.

dynia1

dynia2

dynia3

dynia4

dynia5

dynia6

dynia7

dynia8

dynia9

dynia10

dynia11

dynia12

dynia13

dynia14

dynia17

dynia15

dynia18

dynia19

dynia21

dynia20

Rozstrzygnięcie konkursu „Kraje skandynawskie oczami dziecka”

Nasza świetlica szkolna była organizatorem międzyświetlicowego konkursu plastycznego
pod hasłem: „Kraje skandynawskie oczami dziecka”.
Na konkurs wpłynęło 20 prac.
Serdecznie dziękujemy opiekunom ze świetlic szkolnych:
SP 3, SP 4, SP 6, SP 8, SP 14, SP 16, SP 18, SOSW nr 2
za przygotowanie dzieci do konkursu.
Ogromne gratulacje składamy uczniom ze świetlic szkolnych:
I miejsce – SP 6 i SOSW nr 2
II miejsce – SP 6 i SP 18
III miejsce – SP 8 i SP 14
wyróżnienie – SP 4, SP 16, SP 18
organizatorzy konkursu – p. Monika Szpinek – Klajn, p. Justyna Wasiak

skand1

skand2

skand4

skand5

SKAND10

skaND8

skand7

skand6

SKAND9

skand3

Ilustracje do ulubionych bajek i baśni

Prezentujemy galerię prac dzieci ze świetlicy pt. „Ilustracje do ulubionych bajek i baśni” w Bibliotece Elbląskiej filii nr 5 „Kostka” (opiekun: Justyna Wasiak)

galeria 1

galeria 2

Miejski konkurs plastyczny „Wyładnijmy Elbląg”

Dnia 12 czerwca uczennice z naszej świetlicy: Hanna Szilling z kl. Ib, Weronika Kroczyk z kl. IIc,
Julia Grzybowska z kl. IIIb wraz z wychowawcą świetlicy – p. Justyną Wasiak uczestniczyły
w uroczystym podsumowaniu konkursu plastycznego „Wyładnijmy Elbląg”
w Centrum Sztuki Galerii El. Konkurs był organizowany przez Departament Urbanistyki i Architektury
Urzędu Miejskiego w Elblągu oraz Warmińsko- Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Elblągu.
Uroczystość uświetnił występ zespołu „Szalone Małolaty”. Mogliśmy obejrzeć wystawę pokonkursową.
Na wszystkich gości czekał słodki poczęstunek. Każdy uczestnik konkursu otrzymał nagrodę
w postaci pięknych pasteli olejnych i znaczka konkursowego.

 

Nagrody w konkursie międzyświetlicowym

Dnia 1 marca uczennice z naszej świetlicy otrzymały nagrody: Julia Gerej z kl. 1a i Wiktoria Sadowska z kl. 1a (3 miejsce) za udział w międzyświetlicowym konkursie plastycznym na projekt koszulki z motywem naszego miasta organizowanym przez świetlicę szkolną przy Szkole Podstawowej nr 16 – prace wykonane pod kierunkiem p. Justyny Wasiak.

1

2

3

Sukces dzieci z naszej świetlicy

Sukces dzieci ze świetlicy w międzyświetlicowym konkursie plastycznym pt. „Pluszowy miś zwiedza kosmos” organizowanym przez świetlicę przy SP nr 23.

1 miejsce – Maja Pudlik z kl. 1a i Wiktoria Sadowska z kl. 1a (prace wykonane w świetlicy pod kierunkiem p. Justyny Wasiak)

2 miejsce – Lena Małaszewska z kl. 1b i Oliwia Gołąb z kl. 2c (prace wykonane w świetlicy pod kierunkiem p. Anny Nowackiej)

Praca Mai Pudlik

Praca Mai Pudlik

Praca Wiktorii Sadowskiej

Praca Wiktorii Sadowskiej

Praca Leny Małaszewskiej

Praca Leny Małaszewskiej

Praca Oliwii Gołąb

Praca Oliwii Gołąb

Rozstrzygnięcie świetlicowego konkursu plastyczno-technicznego pt. „Najpiękniejsza choinka bożonarodzeniowa”

Dnia 10 grudnia w naszej świetlicy odbyło się rozstrzygnięcie rodzinnego konkursu plastyczno-technicznego
pt. „Najpiękniejsza choinka bożonarodzeniowa”. Na konkurs wpłynęło 17 pięknych prac, dlatego komisja konkursowa (p. Anna Barna-Kuczawska, p. Justyna Wasiak, p. Monika Szpinek-Klajn, p. Anna Nowacka) postanowiła wynagrodzić wszystkich uczestników konkursu.
Nagrody otrzymali:
1. Karolina Sztandera kl. 0
2. Adrianna Rokita kl. 0, Weronika Rokita kl. I a
3. Hanna Szilling kl. I b
4. Mikołaj Sądej kl. I b
5. Mateusz Miros kl. I b
6. Oskar Duda kl. II a
7. Kinga Wojewódzka kl. II b
8. Filip Gągoł kl. II b
9. Bartosz Raczyński kl. II b
10. Zofia Kowalska kl. II c
11. Stanisław Kozłowski kl. II c
12. Alicja Skudynowska kl. II c
13. Oskar Skrok kl. II c
14. Filip Danilewicz kl. II c
15. Szymon Targoński kl. III a
16. Julia Grzybowska

Czytaj więcej ...

Matematyka

Znak_UE

Film promocyjny

Najlepsi w 9

Gazetka

Kalendarz


« Listopad 2019 »
Pon Wt Śr Czw Pt Sob Ndz
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Statystyki

Odwiedziny

Wejścia|Strony |Odwiedziny

  • Dzień: 0
  • Tydzień: 0
  • Miesiąc: 0
  • Aktualnie online: 0