Klasy 0-3

Wiosenne prace dzieci ze świetlicy

20210317_184148 20210317_184216 20210318_094656 20210318_065956 20210318_094642 20210318_094900 20210319_072800

Bohaterowie baśni „Pinokio”

Nasza świetlica szkolna była organizatorem międzyświetlicowego konkursu technicznego pod hasłem: Bohaterowie baśni „Pinokio” – pacynka, kukiełka lub marionetka. Serdecznie dziękujemy uczniom i ich opiekunom ze świetlic szkolnych za udział w konkursie.
1 miejsce – świetlica SP nr 18
2 miejsce – świetlica SP nr 16
3 miejsce – świetlica SP nr 15
wyróżnienia – uczniowie ze świetlic SP nr 15 i SP nr 16
Organizatorzy konkursu: Monika Szpinek – Klajn, Justyna Wasiak

290301

290302

290303

290304

290305

290306

290307

290308

290309

290310

„Zdrowie na talerzu” – praca plastyczna wykonana przez dzieci w świetlicy

20210223_142410

20210223_142128

20210223_142450

20210223_142505

20210223_142437

20210223_142357

20210223_142423

20210223_142153

Nagrody w konkursie „Legendy naszego miasta”

Dziewczynki z naszej świetlicy otrzymały nagrody za udział w międzyświetlicowym konkursie plastycznym pt. „Legendy naszego miasta” organizowanym przez świetlicę przy SP nr 16. I miejsce zajęła Julia Meredyk z kl. III b (opiekun Marta Ligocka) oraz nagrody otrzymały uczennice: Aniela Wiśniewska z kl. II a, Hanna Szilling z kl. III b (opiekun Monika Szpinek – Klajn) i Laura Kurek z kl. II a (opiekun Justyna Wasiak). Gratulacje dla dziewczynek !!
170202

170201

170203

170206

170205

170204

170207

170208

170209

Walentynkowe drzewka w świetlicy

120204

120205

120206

120207

120208

120209

120210

120201

Karnawał w świetlicy

040201

040202

040203

040204

040205

040206

040207

040209

040208

Wyniki Szkolnego Konkursu Kolęd i Pastorałek

W ogłoszonym na początku grudnia Szkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek wzięło udział 25 uczniów
naszej szkoły z klas „0”-VIII. Uczestnicy wykonali tradycyjne oraz współczesne polskie kolędy, a także
radosne pastorałki. Jury przesłuchało wszystkie nadesłane prezentacje, punktując je według wcześniej
określonych kryteriów, przyznając następujące nagrody i wyróżnienia w poszczególnych kategoriach:

Kategoria: soliści klas „0”-III

Pierwsze miejsce – ex aequo: Agata Gastoł, Zuzanna Sambor
Drugie miejsce: Eliza Gross
Trzecie miejsce: Amelia Niewiadomska
Wyróżnienie: Antonina Kobiałko, Amelia Wiśniewska, Lena Pawelec

Kategoria: soliści klas IV – VIII

Pierwsze miejsce – ex aequo: Alicja Rostankowska, Julia Jaroszewska
Drugie miejsce – ex aequo: Kornelia Wasiłyszyn, Antoni Danilewicz, Idalia Borkowska
Trzecie miejsce – ex aequo: Oliwia Marcyjańska, Nadia Bereda
Wyróżnienie: Julia Grzybowska, Nela Muzińska, Dawid Wiśniewski, Nadarzewski Kacper, Oliwia
Niewiadomska, Antoni Łausz, Oliwier Gorgol, Natan Dobrzyński, Oskar Dziąbkowski, Maciej
Mańkowski, Filip Danilewicz
Nagrody zostaną wręczone uczestnikom osobiście

Czytaj więcej ...

Sukces naszych uczennic w Elbląskim Konkursie Kolęd i Pastorałek

Informujemy, że w I Elbląskim Konkursie Kolęd i Pastorałek przeprowadzonym w formie on-line, którego pomysłodawcą była Szkoła Podstawowa nr 23 w Elblągu, nasze uczennice osiągnęły bardzo dobre wyniki: w kategorii solistów klas 4-8 szkół podstawowych trzecie miejsce zajęła Idalia Borkowska, drugie miejsce Alicja Rostankowska, natomiast nagrodę Grand Prix zdobyła Agata Gastoł. Oddzielne podziękowania dla p. Marty Ligockiej, która przygotowała uczennice do konkursu.
Wielkie gratulacje !!!

Szczegóły w artykule na info.elblag.pl – link poniżej

tekst alternatywny

Zapewnienie wsparcia psychologiczno – pedagogicznego w okresie ferii zimowych

Informujemy, że Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna nr 2 w Elblągu jest otwarta od 8:00 do 16:00 i zapewnia dzieciom i młodzieży pomoc psychologiczno-pedagogiczną w okresie ferii zimowych pod nr tel. 55-625-82-51.

Dodatkowe informacje znajdują się pod adresem:
https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/pomoc-psychologiczno-pedagogiczna-dla-dzieci-i-mlodziezy-w-okresie-ferii-zimowych

Święty Mikołaj Naszymi Oczami – rozstrzygnięcie konkursu

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie
Święty Mikołaj Naszymi Oczami :)
Wyniki Konkursu:
Klasy 4-8
I miejsce – Ex aequo
Antoni Danilewicz kl.7a oraz Filip Danilewicz kl.4a
II miejsce
Wojciech Kirchhof kl.4a
Wyróżnienia :
Nikodem Klajn kl.7c oraz Daria Szopka kl. 4a

Edukacja Wczesnoszkolna
I miejsce: Zuzanna Sambor kl.3b
II miejsce: Hanna Szilling kl.3b
III miejsce : Szymon Samulewski kl.3a
Wyróżnienia : Nadia Gąsiorowska kl.2a oraz Antonina Kobiałko kl.1a

Z powodów organizacyjnych po odbiór nagród zapraszamy od 28.12.2020.
Spokojnych i zdrowych Świąt !

30

Matematyka

Znak_UE

Film promocyjny

Najlepsi w 9

Gazetka

Kalendarz


« Kwiecień 2021 »
Pon Wt Śr Czw Pt Sob Ndz
      1* PRIMA APRILIS o 20:43
* PRIMA APRILIS o 20:43
2 3 4
5 6 7* ŚWIATOWY DZIEŃ ZDROWIA o 08:00
8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22* DZIEŃ ZIEMI o 08:00
23 24 25
26 27 28 29 30    

Statystyki

Odwiedziny

Wejścia|Strony |Odwiedziny

  • Dzień: 0
  • Tydzień: 0
  • Miesiąc: 0
  • Aktualnie online: 0