Klasy 0-3

Sukces dzieci z naszej świetlicy

Sukces dzieci ze świetlicy w międzyświetlicowym konkursie plastycznym pt. „Pluszowy miś zwiedza kosmos” organizowanym przez świetlicę przy SP nr 23.

1 miejsce – Maja Pudlik z kl. 1a i Wiktoria Sadowska z kl. 1a (prace wykonane w świetlicy pod kierunkiem p. Justyny Wasiak)

2 miejsce – Lena Małaszewska z kl. 1b i Oliwia Gołąb z kl. 2c (prace wykonane w świetlicy pod kierunkiem p. Anny Nowackiej)

Praca Mai Pudlik

Praca Mai Pudlik

Praca Wiktorii Sadowskiej

Praca Wiktorii Sadowskiej

Praca Leny Małaszewskiej

Praca Leny Małaszewskiej

Praca Oliwii Gołąb

Praca Oliwii Gołąb

Rozstrzygnięcie świetlicowego konkursu plastyczno-technicznego pt. „Najpiękniejsza choinka bożonarodzeniowa”

Dnia 10 grudnia w naszej świetlicy odbyło się rozstrzygnięcie rodzinnego konkursu plastyczno-technicznego
pt. „Najpiękniejsza choinka bożonarodzeniowa”. Na konkurs wpłynęło 17 pięknych prac, dlatego komisja konkursowa (p. Anna Barna-Kuczawska, p. Justyna Wasiak, p. Monika Szpinek-Klajn, p. Anna Nowacka) postanowiła wynagrodzić wszystkich uczestników konkursu.
Nagrody otrzymali:
1. Karolina Sztandera kl. 0
2. Adrianna Rokita kl. 0, Weronika Rokita kl. I a
3. Hanna Szilling kl. I b
4. Mikołaj Sądej kl. I b
5. Mateusz Miros kl. I b
6. Oskar Duda kl. II a
7. Kinga Wojewódzka kl. II b
8. Filip Gągoł kl. II b
9. Bartosz Raczyński kl. II b
10. Zofia Kowalska kl. II c
11. Stanisław Kozłowski kl. II c
12. Alicja Skudynowska kl. II c
13. Oskar Skrok kl. II c
14. Filip Danilewicz kl. II c
15. Szymon Targoński kl. III a
16. Julia Grzybowska

Czytaj więcej ...

Andrzejki w świetlicy

30 listopada w naszej świetlicy odbyła się zabawa andrzejkowa. Dzieci bawiły się przy nagraniach muzycznych i chętnie brały udział w różnych wróżbach np.”Buty za próg”, „Serce imion”, „Wróżba przyszłości – co mnie czeka?”, „Kim będę?”. Na wszystkie dzieci czekały słodkości.

Bal Andrzejkowy

ZAPRASZAMY!

Bal Andrzejkowy dla klas 0-III

30 listopada – aula szkoły

9.30 – 11.30

0001

 

To będzie czas wspaniałej zabawy dla wszystkich dzieci. Podczas naszej wspólnej zabawy przepełnionej tańcem, zabawami i animacjami nie zabraknie uśmiechu i radości.
Zachęcamy do przebrania się kostiumy lub stroje związane tematycznie z balem.
Życzymy udanej zabawy.

Konsultacje i zebrania z rodzicami

konsultacje

Terminy planowanych konsultacji nauczycieli z rodzicami do końca roku szkolnego 2018/2019:

4.12.2018 (wtorek) – 16.00 – 17.00
12.02.2019 (wtorek) – 17.30 – 18.30
30.04.2019 (wtorek) – 16.00 – 17.00

 

Zebrania z rodzicami
rok szkolny 2018/2019
20 XI , 15 I,
19 III , 14 V.

 

Zwycięstwa!

Na przełomie października i listopada rozegrano zawody w mini piłce ręcznej dziewcząt i chłopców. 

            Uczennice i uczniowie rocznika 2006 i młodsi mieli okazję rywalizować z rówieśnikami z  elbląskich szkół .

            Dziewczęta okazały się najlepsze, choć nie było to łatwe, złote medale wywalczyły dopiero po rzutach karnych.

            Chłopcy zajęli II miejsce, zdobywając srebrne medale. Po zaciętym pojedynku musieli uznać wyższość chłopców ze szkoły sportowej.

Gratulacje dla wszystkich !!!

reczna dz VI 2 preczna VI reczna dz VI 3 preczna VI 3 preczna VI 4 preczna VI 2

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy

Nasi uczniowie uczestniczą  w wszystkich dyscyplinach rozgrywanych w ramach  Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej organizowanych przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy.

Startują w nich ze zmiennym szczęściem ale potrafią  sprawić też niespodziankę. Jedna z nich jest brązowy medal dziewcząt klas VIII i VII w siatkówkę, przegrywając jedynie mecze ze szkołami, które specjalizują się w tej dyscyplinie.

Brawo !!!

Chłopcy awansowali do półfinału, jednak przegrali swój mecz i ostatecznie zajęli VI miejsce.

 

siatka ch VIII siatka ch VIII2 siatkowka dz siatkowka dz3 siatkowka dz4 siatkowka dz5 siatkówka dz2

MIMS

W ramach MIMS rozegrano zawody piłki ręcznej w kategorii dziewcząt klas VIII i młodszych

Nasze dziewczęta okazały się bezkonkurencyjne, wygrywając wszystkie mecze, zajęły zdecydowanie  I miejsce i zdobyły dla naszej Szkoły złote medale.

Gratulacje dla Martyny, Zosi, Klaudii, Mai, Karoliny,  Ali, Roksany, Oli, Kornelii, Ani, Zuzi, Natalii i oczywiście pań trenerek.

reczna dz VIII3 reczna dz VIII2 reczna dz VIII

Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Reprezentujący Szkołę chłopcy klas VIII b i VII b  w ramach Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej zajęli III miejsce i zdobyli brązowe medale w rozgrywkach piłki ręcznej.

pr ch VIII 2 pr ch VIII 3 pr ch VIII

 

Sztafety !

Na rozpoczęcie sportowego roku szkolnego 2018/2019 uczniowie naszej szkoły uczestniczyli  w Sztafetowych Biegach Przełajowych na dystansie 10 x 800 m

Zawody odbywały się w  2 kategoriach wiekowych: Szkoły Podstawowe dziewczęta  i chłopcy z rocznika 2004 i młodsi  oraz III klasy Gimnazjum  również w kategorii dziewcząt i chłopców

Dzięki świetnemu przygotowaniu motorycznemu zdobyliśmy 3 medale:

Dziewczęta kl. VIII i VII         – III miejsce

Dziewczęta III kl. GIM             – I miejsce

Chłopcy  III kl. GIM                  – III miejsce

sztafety

Film promocyjny

Najlepsi w 9

Gazetka

Kalendarz


« Luty 2019 »
Pon Wt Śr Czw Pt Sob Ndz
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Statystyki

Odwiedziny

Wejścia|Strony |Odwiedziny

  • Dzień: 0
  • Tydzień: 0
  • Miesiąc: 0
  • Aktualnie online: 0