Klasy 4-8

„Pluszowy miś zwiedza kosmos”

Sukces dzieci ze świetlicy w międzyświetlicowym konkursie plastycznym pt. „Pluszowy miś zwiedza kosmos” organizowanym przez świetlicę przy SP nr 23 1 miejsce – Maja Pudlik z kl. 1a i Wiktoria Sadowska z kl. 1a (prace wykonane w świetlicy pod kierunkiem p. Justyny Wasiak) 2 miejsce – Lena Małaszewska z kl. 1b i Oliwia Gołąb z kl. 2c (prace wykonane w świetlicy pod kierunkiem p. Anny Nowackiej) Gratulujemy 😀😀😀

48363221_1065481170280643_2379239859953860608_n 48368487_1065481236947303_8953576338942328832_n 48383520_1065481140280646_2829027668622573568_n 48388778_1065481196947307_4935276619808899072_n

 

X-MAS English Song Contest

Już niedługo święta 😋 A w naszej szkole dużo się dzieje! X-MAS English Song Contest i jego pierwsza edycja już za nami😊 Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok!

48365023_1066546800174080_33948473774571520_n 48366825_1066547036840723_1474651461731221504_n 48378588_1066546943507399_8257155612463333376_n 48385681_1066546850174075_3752437386630397952_n 48388741_1066547006840726_7499787607836983296_n 48389193_1066547610173999_3931466054617792512_n 48390108_1066547313507362_5315045436371763200_n 48393689_1066547213507372_1763209608312127488_n 48406236_1066546820174078_4758718794967285760_n

Brawo 1b!

Klasa 1 b otrzymała wyróżnienie 🏆w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym na najpiękniejszą kartkę świąteczną 🎄🎄🎄 organizowanym przez Fundację Uniwersytet Dzieci – Iwona Zwolak

48372277_1066566356838791_8297661178448969728_n 48407898_1066566393505454_2506234844531392512_n 48424092_1066566336838793_1743846856359673856_n

Hej,kolęda!

18 grudnia dzieci z naszej świetlicy wzięły udział w międzyświetlicowym konkursie „Wspólnie śpiewamy kolędy” organizowanym przez świetlicę przy SP nr 12. Naszą świetlicę reprezentowały uczennice: Julia Górna z kl. 1a, Maja Pudlik z kl. 1a, Oliwia Stusińska z kl. 2b. Dzieci zaśpiewały kolędę pt. „Przybieżeli do Betlejem”. Do konkursu przygotowała uczennice p. Justyna Wasiak. Dziewczynki otrzymały nagrodę za najpiękniejsze wykonanie kolędy.

48372468_1066814893480604_8718778517048786944_n 48372905_1066814803480613_7316350379258544128_n 48374601_1066814773480616_4088550691012870144_n 48404053_1066814743480619_8160234843590885376_n

Brawo dzieci ze świetlicy!

Brawo dzieci ze świetlicy! Uczennice z naszej świetlicy otrzymały nagrody w III Międzyszkolnym Konkursie Plastyczno – Technicznym „Ozdoba świąteczna” organizowanym przez SP nr 18. 1 miejsce – Julia Górna z kl. 1a (praca wykonana pod kierunkiem p. Justyny Wasiak) 1 miejsce – Alicja Skudynowska z kl. 2c, 2 miejsce – Hanna Szilling z kl. 1b (prace wykonane pod kierunkiem p. Moniki Szpinek – Klajn) GRATULACJE!

 

48382231_1068584619970298_6256369656244731904_n 48426171_1068584596636967_3612029614324449280_n 48426842_1068584636636963_3928155742934138880_n

 

 

Jasełka 2018

W piątek 21 grudnia klasa IIIa wraz z wychowawczynią p. Tatiana Rogalska, p. katechetka Danuta Frydrychowicz i towarzyszącym chórem pod opieką p. Marty Ligockiej, przedstawiła jasełka autorstwa Teresy Masłowskiej pt”Niesforna klasa’.

To opowieść o tym, w jaki sposób niesforne, niegrzeczne dzieci, które prawie dały namówić się diabłu, aby je kupił, zmieniają swoje serca przy pomocy Anioła, który pokazuje im to co jest najważniejsze – narodziny Syna Bożego Dzieci idąc ta droga oddają Jezusowi to co mają najcenniejszego: latarka od Bartka, od Ali cukierki, od Mateusza lizak i resorak, od Klaudii dobre zachowanie.

Za oprawę plastyczna odpowiadała p. Sylwia Grzona

48391205_1068825369946223_1469334244974133248_n 48403665_1068825556612871_5492256577278705664_n 48404535_1068825703279523_1932282335948963840_n 48407222_1068825456612881_1851919718269583360_n 48417055_1068825786612848_1220287903435849728_n 48426713_1068825409946219_1937714477440958464_n 48428122_1068825659946194_7969852081664163840_n

XVII Szkolny Konkurs Poezji Patriotycznej „100 LAT NIEPODLEGŁA”

XVII Szkolny Konkurs Poezji Patriotycznej

„100 LAT NIEPODLEGŁA”

 

LAUREACI

 

I MIEJSCE

Michalina Rydelek „ROKSI” SP9 Kl.5b

„Kiedy dziecko cię zapyta…”

 

II MIEJSCE

Maciej Arent „RENT” SP23 Kl.5

„Od Niepodległości do Wolności”

 

III MIEJSCE

Maksymilian Lusiński „MALU” SP21 Kl.6d

„Ona – Niepodległa”

 

WYRÓŻNIENIA

Natalia Stanek „NASTA” SP14 Kl.5a

„Spacer po Polsce”

Wiktoria Romanik „TORI” SP4 Kl.8b

„Nazwy kwiatów”

Amelia Lisowska „SKARBULKA” SP9 Kl.5c

„Polska Niepodległa”

699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 722 727

 

Rozstrzygnięcie świetlicowego konkursu plastyczno-technicznego pt. „Najpiękniejsza choinka bożonarodzeniowa”

Dnia 10 grudnia w naszej świetlicy odbyło się rozstrzygnięcie rodzinnego konkursu plastyczno-technicznego
pt. „Najpiękniejsza choinka bożonarodzeniowa”. Na konkurs wpłynęło 17 pięknych prac, dlatego komisja konkursowa (p. Anna Barna-Kuczawska, p. Justyna Wasiak, p. Monika Szpinek-Klajn, p. Anna Nowacka) postanowiła wynagrodzić wszystkich uczestników konkursu.
Nagrody otrzymali:
1. Karolina Sztandera kl. 0
2. Adrianna Rokita kl. 0, Weronika Rokita kl. I a
3. Hanna Szilling kl. I b
4. Mikołaj Sądej kl. I b
5. Mateusz Miros kl. I b
6. Oskar Duda kl. II a
7. Kinga Wojewódzka kl. II b
8. Filip Gągoł kl. II b
9. Bartosz Raczyński kl. II b
10. Zofia Kowalska kl. II c
11. Stanisław Kozłowski kl. II c
12. Alicja Skudynowska kl. II c
13. Oskar Skrok kl. II c
14. Filip Danilewicz kl. II c
15. Szymon Targoński kl. III a
16. Julia Grzybowska

Czytaj więcej ...

Konsultacje i zebrania z rodzicami

konsultacje

Terminy planowanych konsultacji nauczycieli z rodzicami do końca roku szkolnego 2018/2019:

4.12.2018 (wtorek) – 16.00 – 17.00
12.02.2019 (wtorek) – 17.30 – 18.30
30.04.2019 (wtorek) – 16.00 – 17.00

 

Zebrania z rodzicami
rok szkolny 2018/2019
20 XI , 15 I,
19 III , 14 V.

 

Zwycięstwa!

Na przełomie października i listopada rozegrano zawody w mini piłce ręcznej dziewcząt i chłopców. 

            Uczennice i uczniowie rocznika 2006 i młodsi mieli okazję rywalizować z rówieśnikami z  elbląskich szkół .

            Dziewczęta okazały się najlepsze, choć nie było to łatwe, złote medale wywalczyły dopiero po rzutach karnych.

            Chłopcy zajęli II miejsce, zdobywając srebrne medale. Po zaciętym pojedynku musieli uznać wyższość chłopców ze szkoły sportowej.

Gratulacje dla wszystkich !!!

reczna dz VI 2 preczna VI reczna dz VI 3 preczna VI 3 preczna VI 4 preczna VI 2

Film promocyjny

Najlepsi w 9

Gazetka

Kalendarz


« Marzec 2019 »
Pon Wt Śr Czw Pt Sob Ndz
        1 2 3
4 5 6 7 8* DZIEŃ KOBIET o 8:37 pm
9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22* ŚWIATOWY DZIEŃ WODY o 8:00 am
23 24
25 26 27 28 29 30 31

Statystyki

Odwiedziny

Wejścia|Strony |Odwiedziny

  • Dzień: 0
  • Tydzień: 0
  • Miesiąc: 0
  • Aktualnie online: 0