Świetlica

Wiosenne prace dzieci ze świetlicy

20210317_184148 20210317_184216 20210318_094656 20210318_065956 20210318_094642 20210318_094900 20210319_072800

Bohaterowie baśni „Pinokio”

Nasza świetlica szkolna była organizatorem międzyświetlicowego konkursu technicznego pod hasłem: Bohaterowie baśni „Pinokio” – pacynka, kukiełka lub marionetka. Serdecznie dziękujemy uczniom i ich opiekunom ze świetlic szkolnych za udział w konkursie.
1 miejsce – świetlica SP nr 18
2 miejsce – świetlica SP nr 16
3 miejsce – świetlica SP nr 15
wyróżnienia – uczniowie ze świetlic SP nr 15 i SP nr 16
Organizatorzy konkursu: Monika Szpinek – Klajn, Justyna Wasiak

290301

290302

290303

290304

290305

290306

290307

290308

290309

290310

„Zdrowie na talerzu” – praca plastyczna wykonana przez dzieci w świetlicy

20210223_142410

20210223_142128

20210223_142450

20210223_142505

20210223_142437

20210223_142357

20210223_142423

20210223_142153

Zimowa praca plastyczna „Bałwanek” – prace wykonane w świetlicy

200201

200202

200203

200204

200206

200205

200208

200207

Nagrody w konkursie „Legendy naszego miasta”

Dziewczynki z naszej świetlicy otrzymały nagrody za udział w międzyświetlicowym konkursie plastycznym pt. „Legendy naszego miasta” organizowanym przez świetlicę przy SP nr 16. I miejsce zajęła Julia Meredyk z kl. III b (opiekun Marta Ligocka) oraz nagrody otrzymały uczennice: Aniela Wiśniewska z kl. II a, Hanna Szilling z kl. III b (opiekun Monika Szpinek – Klajn) i Laura Kurek z kl. II a (opiekun Justyna Wasiak). Gratulacje dla dziewczynek !!
170202

170201

170203

170206

170205

170204

170207

170208

170209

Walentynkowe drzewka w świetlicy

120204

120205

120206

120207

120208

120209

120210

120201

Karnawał w świetlicy

040201

040202

040203

040204

040205

040206

040207

040209

040208

Nagrody w konkursie Choinkowa bombka

Nagrody dla dzieci z naszej świetlicy w międzyświetlicowym konkursie
plastyczno – technicznym „Choinkowa bombka” organizowanym przez świetlicę
przy SP nr 16: I miejsce zajął Maurycy Śliwiński z kl. II b (opiekun Marta Ligocka)
oraz III miejsce – Filip Sobczak z kl. II a (opiekun Justyna Wasiak).
Również upominki otrzymały dziewczynki za udział w konkursie:
Hanna Szilling z kl. III b, Lena Wojewódzka z kl. 0 (opiekun Monika Szpinek –
Klajn) oraz Aniela Wiśniewska z kl. II a, Karolina Żygadło z kl. III b
(opiekun Marta Ligocka). Serdecznie gratulujemy!
Oto galeria świątecznych bombek :)

161202

161203

161205

161204

161207

161206

161208

161209

Rozstrzygnięcie konkursu „Mój przyjaciel Miś”

W zeszłym tygodniu został rozstrzygnięty Miejski konkurs plastyczny „Mój przyjaciel Miś” organizowany przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 oraz Warmińsko-Mazurską Bibliotekę Pedagogiczna im. Karola Wojtyły w Elblągu. Uczennica klasy III b Hanna Szilling zajęła trzecie miejsce (opiekun Monika Szpinek – Klajn), natomiast Antoni Łausz – uczeń klasy Ia otrzymał wyróżnienie (opiekun Marta Ligocka). Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów w konkursach plastycznych.

111223

111224

111222

111220

Nagrody dla dzieci z naszej świetlicy

W Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym pt. „Dzień Pluszowego Misia” organizowanym przez świetlicę przy SP nr 6 – I miejsce zajęła Gabriela Dudek
z kl. Ia, II miejsce – Hanna Szilling z kl. IIIb (opiekun: Monika Szpinek – Klajn)
i wyróżnienie otrzymała Zofia Rucińska z kl. IIb (opiekun: Justyna Wasiak)
Serdecznie gratulujemy!

111210
111211

111213

111214

111215

111216

Matematyka

Znak_UE

Film promocyjny

Najlepsi w 9

Gazetka

Kalendarz


« Kwiecień 2021 »
Pon Wt Śr Czw Pt Sob Ndz
      1* PRIMA APRILIS o 20:43
* PRIMA APRILIS o 20:43
2 3 4
5 6 7* ŚWIATOWY DZIEŃ ZDROWIA o 08:00
8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22* DZIEŃ ZIEMI o 08:00
23 24 25
26 27 28 29 30    

Statystyki

Odwiedziny

Wejścia|Strony |Odwiedziny

  • Dzień: 0
  • Tydzień: 0
  • Miesiąc: 0
  • Aktualnie online: 0