A Decrease font size. A Reset font size. A Increase font size.

Jesteśmy w kolejnym etapie konkursu „Lekcja z SITA”

Uwaga!!! Dostaliśmy się do kolejnego etapu konkursu SITA. 

10 szkół w II etapie konkursu „Lekcja z SITA”

Wiemy już, kto będzie walczył o główną nagrodę w 7. edycji konkursu „Lekcja z SITA”! W tegorocznej edycji biorą udział Mogły w niej wziąć udział szkoły ponadpodstawowe oraz podstawowe. Jury Konkursu postanowiło nominować do II etapu następujące szkoły:

>> Szkoła Podstawowa im. H. Napiórkowskiego w Rogowie

>> Publiczna Szkoła Podstawowa im. W.B. Jastrzębowskiego w Nowej Osuchowej

>> Szkoła Podstawowa nr 9 im. J. Piłsudskiego w Elblągu

>> Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Jerutach

>> Publiczne Gimnazjum im. A. Mickiewicza w Łubianie

>> Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kard. St. Wyszyńskiego w Dybkach

>> Szkoła Podstawowa Specjalna nr 30 w Sosnowcu

>> I Liceum Ogólnokształcące im. St. Wyspiańskiego w Szubinie

>> Liceum Ogólnokształcące im. Marii Dąbrowskiej w Pionkach

>> Szkoła Podstawowa nr 48 im. Gen. J. Hallera w Gdańsku.

Szkołom zakwalifikowanym do II etapu serdecznie gratulujemy!

Jednocześnie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, którzy przesłali zgłoszenia do I etapu!

10 szkół zakwalifikowanych do II etapu zostało wyłonionych spośród wszystkich uczestników konkursu, którzy przesłali do redakcji Głosu Nauczycielskiego (organizatora konkursu) zgłoszenia wraz z odpowiedzią na pytanie: „Dlaczego to właśnie moja szkoła powinna korzystać z metody SITA do nauki języków obcych?”.

W zakwalifikowanych do kolejnego etapu 10 placówkach odbędą się w marcu i kwietniu br. Dni Konkursowe, podczas których specjaliści z firmy SITA pokażą, na czym polega metoda uczenia się w stanie relaksu.

Kolejnym zadaniem dla uczestników konkursu jest przygotowanie „Projektu organizacji zajęć metodą SITA”, który trzeba przesłać na adres redakcji Głosu Nauczycielskiego do 11 maja br. Ocena projektów będzie podstawą do wyłonienia zwycięzcy, którego poznamy do 30 maja br.

Według regulaminu zwycięzca jest tylko jeden i to jemu przypadnie główna nagroda – zestaw urządzeń SITA wraz z materiałami do nauki języka i kursami dla nauczycieli. Jury przyzna także wyróżnienia w postaci dwuetapowego szkolenia nauczycieli. Istnieje również możliwość, że najlepsze projekty, które nie zostały uhonorowane nagrodą główną, będą realizowane przy współpracy z fundatorem nagród, czyli firmą SITA.

Tegoroczna edycja „Lekcji z SITA” to już siódma odsłona konkursu organizowanego przez Głos Nauczycielski i firmę SITA. Mogły w niej wziąć udział szkoły ponadpodstawowe oraz podstawowe (oferta zajęć dla klas VII i VIII).

Artykuł autorstwa redakcji Głosu Nauczycielskiego.

Comments are closed.

Matematyka

Znak_UE

Film promocyjny

Najlepsi w 9

Gazetka

Kalendarz


« Czerwiec 2020 »
Pon Wt Śr Czw Pt Sob Ndz
1* DZIEŃ DZIECKA o 08:00
2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21* PIERWSZY DZIEŃ LATA o 08:00
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Statystyki

Odwiedziny

Wejścia|Strony |Odwiedziny

  • Dzień: 0
  • Tydzień: 0
  • Miesiąc: 0
  • Aktualnie online: 0