Osiągnięcia uczniów z plastyki i muzyki w roku szkolnym 2017/2018

Poniżej przedstawiamy osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym 2017/2018:

  1. Miejski Konkurs Plastyczny „Sprawiedliwi” zorganizowany przez Ośrodek Szkolno – Wychowawczy nr 2 w Elblągu – laureaci: Karol Ołdakowski i Igor Turkowski z kl. Vb
  2. Festiwal Piosenki Leśnej zorganizowany przez Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” – laureaci: Julia Jaroszewska z kl. IIIa, Szymon Rostankowski z kl. Va oraz Aleksandra Roślik z kl. IVa
  3. Konkurs Plastyczny „Cztery pory roku w lesie – Młody ekolog w akcji” zorganizowany przez Ośrodek Szkolno – Wychowawczy nr 2 w Elblągu – laureat: Igor Turkowski z kl. Vb
  4. Konkurs fotograficzny „Piękno naszej małej ojczyzny w 100-lecie niepodległości” zorganizowany przez Gimnazjum nr 2 w Elblągu – I miejsce: Igor Turkowski z kl. Vb oraz II miejsce: Adrian Popielarczyk z kl. VIIa
  5. Sejmik Ekologiczny zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 16 w Elblągu – II miejsce zajął zespół z kl. VIIa: Adrian Popielarczyk, Kamila Ołdakowska, Weronika Szpakowska, Nikola Prokurat
  6. VII Festiwal Piosenki Rosyjskiej i Angielskiej zorganizowany przez Zespół Szkół w Gronowie Górnym – II miejsce: Liliia Ivanova z kl. IIIb gim, wyróżnienie: Szymon Rostankowski z kl. Va
  7. Konkurs Piosenki „Bądź bezpieczny w ruchu drogowym” zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 19 w Elblągu – II miejsce: Julia Jaroszewska z kl. IIIa oraz Jagoda Jabłońska z kl. Va
  8. Miejski Konkurs Plastycznym „Cześć i chwała bohaterom” zorganizowany przez Stowarzyszenie im. gen. Bolesława Nieczuja – Ostrowskiego – II miejsce: Igor Turkowski z kl. Vb, wyróżnienie: Dominik Zielke z kl. VIb
  9. Konkurs Plastyczny „Magiczne miejsca mojej małej ojczyzny” zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 4 w Elblągu – III miejsce: Nikola Prokurat z kl. VIIa, wyróżnienie: Igor Turkowski z kl. Vb
  10. Konkurs Plastyczny „Zaczarowany świat baśni Andersena” zorganizowany przez Ośrodek Szkolno -Wychowawczy nr 2 w Elblągu – III miejsce: Weronika Szpakowska z kl. VIIa
  11. Konkurs Plastyczny „Wiosna w Elblągu” zorganizowany przez Referat Ochrony Środowiska przy Urzędzie Miejskim w Elblągu – wyróżnienie: Natalia Sadowska z kl. IIIb gim
  12. Konkurs Plastyczny „Spójrz w niebo i zobrazuj czym jest powietrze” zorganizowany przez Referat Ochrony Środowiska przy Urzędzie Miejskim w Elblągu – wyróżnienie: Maja Brzezińska z kl. VIb
  13. Konkurs Plastyczny „Ulubiony miś” zorganizowany przez Ośrodek Szkolno -Wychowawczy nr 2 w Elblągu – wyróżnienie: Kamila Ołdakowska z kl. VIIa
  14. Konkurs Plastyczny „Czytaj, bo warto” zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 16 w Elblągu – wyróżnienie: Igor Turkowski z kl. Vb
  15. Konkurs Plastyczny „Ulubiony bohater literacki” zorganizowany przez Zespół Szkół Technicznych w Elblągu – wyróżnienie: Weronika Szpakowska z kl. VIIa
  16. Konkurs Plastyczny „Legendy elbląskie” zorganizowany przez Ośrodek Szkolno -Wychowawczy nr 2 w Elblągu – wyróżnienie: Nikola Prokurat z kl. VIIa
  17. Konkurs Piosenki angielskiej „You can sing well” – wyróżnienie: Szymon Rostankowski  z kl. Va
  18. Konkurs Piosenki Żołnierskiej zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 9 w Elblągu – II miejsce: Szymon Rostankowski  z kl. Va, wyróżnienie: Weronika Szał z kl. IIIb gim
  19. Konkurs Plastyczny „Piękno Krajobrazu Wysoczyzny Elbląskiej” zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 19 w Elblągu – wyróżnienie: Adrian Popielarczyk z kl. VIIa
  20. Międzyszkolny konkurs plastyczny „O czym szumi wiatr” zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 23 w Elblągu – I równorzędne miejsce: Kamila Ołdakowska, Nikola Prokurat, Alicja Latarska, Nikola Rynkowska, Oliwier Żyła
  21. Międzyszkolny Konkurs „Segreguję, nie marnuję” zorganizowany przez Elbląski Bank Żywności – praca przestrzenna oraz strój warzywa: I miejsce: Igor Turkowski z kl. Vb; konkurs na transparent: Karolina Karpińska z kl. IIIa gim
  22. Miejski konkurs plastyczny „Uczcijmy razem stulecie odzyskania niepodległości” zorganizowany przez Stowarzyszenie im. gen. Bolesława Nieczuja – Ostrowskiego – III miejsce: Igor Turkowski  z kl. Vb
  23. XV Konkurs Piosenki Obcej zorganizowany przez Zespół Szkół w Pasłęku – nagrody rzeczowe otrzymał Szymon Rostankowski z kl. Va
  24. Festiwal Piosenki Europejskie zorganizowany przez Zespół Szkół w Gronowie Górnym:
    w kategorii solista – szkoła podstawowa: II miejsce: Szymon Rostankowski z kl. Va
    w kategorii zespół – szkoła podstawowa: I miejsce: Joanna Prokopczyk, Wiktoria Prokopczyk, Nikola Rynkowska, Klaudia Kwiatkowska, Małgorzata Zięba, Jagoda Jabłońska
    w kategorii solista – gimnazjum: III miejsce: Liliia Ivanova
    w kategorii zespół – gimnazjum: I miejsce: Liliia Ivanova, Kinga Rychter, Weronika Szał
  25. Międzyszkolny Konkurs „A Christmas Card” zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 16 w Elblągu – II miejsce: Vesna Majczyna, III miejsce: Iza Tyfert
  26. Konkurs „Mój przyjaciel miś” zorganizowany przez Ośrodek Szkolno – Wychowawczy nr 2 w Elblągu – wyróżnienie: Kamila Ołdakowska
  27. Powiatowy Konkurs Pieśni Patriotycznej zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 23 w Elblągu – III miejsce: Liliia Ivanova, Kinga Rychter, Weronika Szał.

W imieniu opiekuna wyżej wymienionych konkursów, pani Marty Ligockiej, gratulujemy sukcesów w ubiegłym roku szkolnym, życzymy owocnej pracy oraz zapraszamy do dalszej współpracy. :)

Comments are closed.

Film promocyjny

Najlepsi w 9

Gazetka

Kalendarz


« Grudzień 2018 »
Pon Wt Śr Czw Pt Sob Ndz
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22* PIERWSZY DZIEŃ ZIMY o 8:00 am
23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Statystyki

Odwiedziny

Wejścia|Strony |Odwiedziny

  • Dzień: 0
  • Tydzień: 0
  • Miesiąc: 1
  • Aktualnie online: 0