„Piękna, złota, polska jesień”- szkolny konkurs plastyczny.

Witam serdecznie i ciepło. Zaprosiłam wszystkich uczniów klas 4-8 wraz z domownikami do wykonania jesiennych stroików, dekoracji, aranżacji przestrzeni.

Uczestnicy konkursu podzielili się swymi dziełami wysyłając fotografie prac. Większość osób wykonała przedstawione dekoracje samodzielnie lub z drobną pomocą mamy czy babci. Powstały przepiękne dzieła! Nawet teatrzyk – scena przedstawiająca „dom Baby Jagi, która rozwiesiła pranie na drzewach. Prania pilnują leśne zwierzęta takie jak: jeż, sowa, dzięcioł, ptaszek, wiewiórka, pająki, ważka. Przed domem rosną grzyby, jednak nie można ich zrywać, bo Baba Jaga straszy miotłą”- cudny pomysł Oliwierze! Wszystkie nadesłane fotografie przedstawiamy poniżej, dziękuję za nie serdecznie.

Niech oglądanie ich wprawi Nas w dobry nastrój w tym trudnym czasie pełnym niepokoju i lęku o zdrowie oraz przypomni o pięknej złotej polskiej jesieni. Która praca Waszym zdaniem jest najlepsza? Zachęcam do głosowania na FB, a 16 listopada ogłosimy werdykt jury.

Dorota Krajewska- Czebiołko

Oskar Dziębkowski 4a

Oskar Skrok 4a

Oliwier Gorgol

Oliwier Gorgol 4b

Klaudia Kiszewska

klaudia kiszewska kl. 4b

Oliwia Niewiadomska 4b

Kacper Osiecki 4b

Kacper Nadarzewski 4a

Kacper Nadarzewski

Filip Danilewicz 4a

Bartosz Raczyński (1)

Bartosz Raczyński (2)

Alicja Ryfińska 4b

Antoni Danilewicz 7a

Comments are closed.

Matematyka

Znak_UE

Film promocyjny

Najlepsi w 9

Gazetka

Kalendarz


« Luty 2021 »
Pon Wt Śr Czw Pt Sob Ndz
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28

Statystyki

Odwiedziny

Wejścia|Strony |Odwiedziny

  • Dzień: 0
  • Tydzień: 0
  • Miesiąc: 0
  • Aktualnie online: 0