„Piękna, złota, polska jesień”- szkolny konkurs plastyczny.

Witam serdecznie i ciepło. Zaprosiłam wszystkich uczniów klas 4-8 wraz z domownikami do wykonania jesiennych stroików, dekoracji, aranżacji przestrzeni.

Uczestnicy konkursu podzielili się swymi dziełami wysyłając fotografie prac. Większość osób wykonała przedstawione dekoracje samodzielnie lub z drobną pomocą mamy czy babci. Powstały przepiękne dzieła! Nawet teatrzyk – scena przedstawiająca „dom Baby Jagi, która rozwiesiła pranie na drzewach. Prania pilnują leśne zwierzęta takie jak: jeż, sowa, dzięcioł, ptaszek, wiewiórka, pająki, ważka. Przed domem rosną grzyby, jednak nie można ich zrywać, bo Baba Jaga straszy miotłą”- cudny pomysł Oliwierze! Wszystkie nadesłane fotografie przedstawiamy poniżej, dziękuję za nie serdecznie.

Niech oglądanie ich wprawi Nas w dobry nastrój w tym trudnym czasie pełnym niepokoju i lęku o zdrowie oraz przypomni o pięknej złotej polskiej jesieni. Która praca Waszym zdaniem jest najlepsza? Zachęcam do głosowania na FB, a 16 listopada ogłosimy werdykt jury.

Dorota Krajewska- Czebiołko

Oskar Dziębkowski 4a