A Decrease font size. A Reset font size. A Increase font size.

Sukcesy naszych młodych judoków :)

Świetnie zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły trenujący w Uczniowskim Klubie Sportowym Kosai Judo zdobywając w trzech turniejach aż 7 medali. 16 listopada podczas turnieju judo w Biskupcu Emilia Barć zdobyła srebro, Maciej Barchanowicz brąz oraz Kacper Lech uzyskał bardzo dobre czwarte miejsce. Podczas międzynarodowego turnieju judo dla dzieci i młodzieży w Szczecinie Emilia Barć zdobyła srebrny medal. Podczas międzynarodowego turnieju „To My Gdańskie Lwy” – Hubert Sokołowski z klasy 3c zajął II miejsce, Wiktor Stepaniuk z klasy 2b III miejsce, Szymon Samulewski z klasy 2 a – II miejsce i Krystian Kasprowicz z klasy 4b – III miejsce. Startowali jeszcze i pomimo dzielnej postawy nie przebrnęli eliminacji: Kacper Lech, Maciej Barchanowicz, Szymon Cygański i Emilia Barć. Naszych uczniów do zawodów przygotował trener Michał Dąbrowski. Gratulujemy!!! :) :) :) Naszych uczniów można będzie zobaczyć również podczas zawodów w Elblągu, które odbędą się w najbliższą sobotę w Hali Sportowo – Widowiskowej. :) :)

Comments are closed.

Znak_UE